Sportplex - Aquapark Olešná - ČAS NA RELAX aneb noční saunování nejen pro dobré spaní

Aquapark Olešná - ČAS NA RELAX aneb noční saunování nejen pro dobré spaní

 

Baví vás saunování, ale občas je v sauně „na vás“ mnoho lidí? Chcete si užít s kamarádkami fajn večer v naprostém soukromí? Vybíráte pro své zaměstnance netradiční odměnu za celoroční práci? Potřebujete si odpočinout?

Pokud zní Vaše odpověď alespoň na jednu z uvedených otázek „ano“, seznamte se s novým produktem Saunového světa v Krytém aquaparku Olešná „Čas na relax“ aneb noční saunování v uzavřené skupince spojené s dalšími službami, které Vám pobyt v naší sauně ještě více zpříjemní.


Není náhoda, že s touto novinkou přicházíme právě nyní v čase předvánočním spojeným jednak s firemními akcemi a pak také s náročnou přípravou všeho potřebného na samotné Vánoce, kdy si tělo i duše doslova volá o odpočinek. 

Využijte nabídku nočního saunování v uzavřené skupině max. 10 osob, zahřejte své tělo a nechte hýčkat všechny své smysly. 

Termín je zcela na Vás, jsme Vám k dispozici v pátek nebo v sobotu, od 21:00 hodiny do půlnoci, vždy na základě předchozí rezervace.  

 

Dopřejte si absolutní relax, a nechte se hýčkat:

* 3 hodiny saunování (finská a parní sauna, slaná římská lázeň, infra kabiny)

* Welcome drink

* Karafa s vodou po celou dobu saunování, káva

* Zdravé občerstvení (zelenina, ovoce)

* Saunovací kosmetika

* Saunový ceremoniál ve finské sauně

* Relax při svíčkách a uklidňující hudbě

* Průvodkyně po celý večer

 

Cena za osobu činí 450 Kč (počet ve skupině 6-10) a pro tuto akci není možné využít abonentku. Při využití služby pro méně než 6 osob bude účtována jednotná cena 2 700 Kč/ 3 hodiny.

K zapůjčení prostěradlo, ručník a deka. Možnost doobjednání masáží a občerstvení nad rámec základní nabídky.

Pokud se pro tuto akci rozhodnete, vyberete si termín i tu správnou partu lidí, prosíme vás pak o dochvilnost, vstup na saunování je možný jen do 21:15 hodin. 

 

Informace a objednávky: www.aquapark-olesna.cz, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

alt

 

 


Novinky

Akce

Partneři

FrydekMistek 2 neg logo fm

P TIC FM neg beskydy-valassko

P Kultura FM 2 neg MSK logo_bila_seda

hc logo