Sportplex - Aquapark Olešná - Letní soutěž pro dětské malíře

Aquapark Olešná - Letní soutěž pro dětské malíře

V návaznosti na loňský úspěšný ročník, jsme také pro tyto prázdniny vyhlásili dětskou výtvarnou soutěž „Léto se Spoxem“

Děti, které si při své návštěvě aquaparku najdou čas a chuť namalovat obrázek, se kterým budou chtít soutěžit, mají možnost vyhrát zajímavé ceny. Do soutěže se mohou se svými výtvarnými díly přihlásit všechny děti do 12 let, které malovaly svůj obrázek samy.

Soutěžní obrázek musí splňovat tři základní podmínky:

- Musí na něm být maskot aquaparku SPOX (viz níže).

- Tématem obrázku musí být léto v aquaparku Olešná.

- Obrázek nesmí malovat, byť v dobré víře, ani z malé části dospělý člověk.

Děti mohou své obrázky malovat až do neděle 1. 9. 2019, kdy soutěž ukončíme. Následně odborná porota pečlivě obrázky prohlédne a vybere 5 nejzajímavějších výtvarných děl. Autoři vybraných obrázků obdrží zajímavé ceny od našich partnerů. Letos nám do soutěže své ceny věnovali, např.: hala Polárka – 5x vstup na bruslák, aquapark Olešná 5x volný vstup, Decathlon Frýdek-Místek, Taneční Studio DANCEPOINT a další. Všem partnerům tímto děkujeme a věříme, že jejich ceny udělají malým malířům radost.

Pokud se rozhodnete s dětmi soutěže účastnit, nezapomeňte prosím odevzdat hotové umělecké dílo na recepci (pokladně) při odchodu z aquaparku. Na zadní straně obrázku musí být uvedeno křestní jméno, věk dítěte a e-mail či telefonní číslo (jednoho z rodičů či jiné dospělé osoby) pro komunikaci v případě, že obrázek získá ocenění. 

Dětský malířský koutek je umístěn vpravo vedle plavčíkárny a je k dispozici na víkendových akcích při otevření Letního aquaparku Olešná. Děti mohou přinést a předat do soutěže také obrázek, který namalovaly doma (samy).

Podmínky a pravidla soutěže ZDE.

Těšíme se na všechny milé obrázky a přejeme nejen dětem KRÁSNÉ LÉTO 2019!

 

Sportplex – když chcete žít naplno

 SPOX


Novinky

Akce

Partneři

FrydekMistek 2 neg logo fm

P TIC FM neg beskydy-valassko

P Kultura FM 2 neg MSK logo_bila_seda

hc logo