Sportplex - Aquapark Olešná - ZAVŘENO - Zářijová odstávka Krytého aquaparku Olešná

Aquapark Olešná - ZAVŘENO - Zářijová odstávka Krytého aquaparku Olešná

Jako již každoročně, i letos nás čeká krátká odstávka Krytého aquaparku Olešná, a s ním spojeného Saunového světa, v rámci níž proběhnou potřebné úpravy tak, abychom maximálně naplnili požadavky všech našich návštěvníků. Společně s tím bychom vás rádi informovali i o provozu našich sezónních středisek, mezi něž patří Letní aquapark Olešná a Autokemp Olešná, a v neposlední řadě i o rekonstrukci plaveckého bazénu na 11. ZŠ.

Bazén v Krytém Aquaparku Olešná bude uzavřen od 2. 9. do 15. 9. 2019. Následně bude provozní doba bazénu, z důvodu přesunu plavecké školy 11. ZŠ, až do 31. 10. upravena takto: 

• po-pá 13-21 hod.

• so-ne a státní svátky 9-21 hod.

Od 1. 11. 2019 pak bude bazén v Krytém aquaparku Olešná otevřen dle standardní otevírací doby.

Saunový svět v Krytém aquaparku Olešná bude dle předpokladu uzavřen od 2. 9. do 22. 9. 2019, datum otevření se bude odvíjet od postupu prací. V případě jakýchkoli změn vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek.

Letní aquapark Olešná můžete navštěvovat až do 15. 9. 2019, avšak samozřejmě s ohledem na aktuální počasí.

Taktéž do 15. 9. 2019 bude otevřen i Autokemp Olešná, kde však koncem sezóny proběhne úprava provozní doby recepce. V sobotu 7. září bude v areálu Olešná probíhat charitativní závod 10+100 pro Adru, na který jste všichni srdečně zváni. O samotné akci naleznete více informací na www.100proadru.cz. S tímto závodem na Olešné proběhne omezení provozu cyklostezky a je nutno počítat i se zvýšeným hlukem. Více informací o závodě a omezeních s ním spojených se dozvíte na www.autokempolesna.cz.

Plavecký bazén na 11. ZŠ bude z důvodů rekonstrukce uzavřen až do 31. 10. 2019. Do téže doby bude plavecká škola přesunuta na Krytý aquapark Olešná.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný zbytek prázdnin.

 


Novinky

Akce

Partneři

FrydekMistek 2 neg logo fm

P TIC FM neg beskydy-valassko

P Kultura FM 2 neg MSK logo_bila_seda

hc logo