Sportplex - Projekt NAEP

Projekt NAEP

Zaměstnanci společnosti Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o., provozovatele sportovních zařízení statutárního města Frýdek-Místek se ve dnech 25.6. - 8.7.2012 zúčastnili zahraniční stáže. Služební cestu  absolvovalo celkem 6 vedoucích pracovníků různých středisek v rámci programu celoživotního vzdělávání, projektu Leonardo da Vinci – VETPRO, číslo projektu CZ/11/LLP-LdV/VETPRO/134107, jejíž poskytovatelem byla Národní agentura pro evropské vzdělávací programy. Program Leonardo da Vinci je v rámci projektu celoživotního učení zaměřen na podporu celoživotního odborného nevysokoškolského vzdělávání dospělých, podporu dalšího profesního rozvoje účastníků v odborném vzdělávání a přípravě. 

Tématem studijní cesty byla: „Výměna a abstrakce dovedností z oblasti provozu, řízení aquaparků a podobných center“. Byla navštívena evropská země – Španělsko, město Granada,  kde přijímací organizací byla společnost M.E.P. EUROPROJECTS GRANADA (Mobility European Projects Granada), GRANADA (SPAIN), která se postarala o zajištění programové náplně, ubytování a transportu účastníků během pobytu. Cíle tohoto projektu, jimiž bylo získat nové nápady a inovační postupy v oblasti profesního vzdělávání, přispět k profesnímu rozvoji účastníků v odborném vzdělávání, zvýšit odborné kvalifikace a jazykové kompetence účastníků, navázat nové kontakty na odborné úrovni, přispět k rozvoji spolupráce a partnerství institucí na evropské úrovni, byly naplněny.

Účastníky zahraniční mobility byly osoby přímo zodpovědné a podílející se na tvorbě, přípravě a realizaci vzdělávacích programů ve společnosti Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. pro zaměstnance zejména střediska Aquapark Olešná.

Pracovní stáž u jejich účastníků sklidila velký ohlas. Zaměstnanci velmi pozitivně hodnotí možnost implementovat nabyté znalosti a vědomosti do praxe ve svých střediscích a tím zvyšovat kvalitu námi poskytovaných služeb. „Vážíme si možnosti být součástí tohoto programu vzdělávání a mimo jiné bereme tuto studijní cestu jako benefit ke své práci, který nám pomůže nabízet stále lepší a lepší služby a naplňovat tak vizi naší společnosti.“

 

naep 1 naep 2

naep4 naep6

naep3 naep5

 

logo eu_gr                                              naep logo_cz


Novinky

Akce

20.05. 2018

Aquatěhobik

 

20.05. 2018

Aquatěhobik

 

20.05. 2018

Aquatěhobik

 

20.05. 2018

Aquatěhobik

 

20.05. 2018

Aquatěhobik

 

20.05. 2018

Aquatěhobik

 

20.05. 2018

Aquatěhobik

 

20.05. 2018

Aquatěhobik

 

20.05. 2018

Aquatěhobik

 

20.05. 2018

Aquatěhobik

 

Partneři

FrydekMistek 2 neg logo fm

P TIC FM neg beskydy-valassko

P Kultura FM 2 neg veseleto logo2

hc logo