Projekt MSK 2020Projekt Moravskoslezského kraje

Program Podpora cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji v roce 2020

 

Díky úspěšné spolupráci v loňském roce i letos je Program Podpora cestovního ruchu v MSK 2020 jedním z dotačních programů, kterého se naše společnost rozhodla využít. Přesnější podmínky dotačního programu a více o Podpoře kempování se dozvíte ZDE. Cílem programu je podpořit projekty investičního, neinvestičního a kombinovaného charakteru, díky kterým dojde k rozvoji zejména infrastruktury kempů dostupné všem jeho návštěvníkům. Vyhlašovatelem programu a poskytovatelem dotace je Moravskoslezský kraj, 28. října 117, 702 18 Ostrava, IČ 70890692, zastoupený hejtmanem kraje.

Nové sprchové boxy - 2 ks na pozemku 4486/1

Zřídili jsme dva samostatné sprchové boxy, z nichž 1 je uzpůsobený a přístupný i pro imobilní občany.  Nové sprchy jsou plně vybaveny sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem a dalšími standardními prvky. Lokace nových sprch je vymyšlena tak, aby sprchy nebyly soustředěny pouze na jednom místě, ale byly rovnoměrněji rozložené a byly tak v bližší docházkové vzdálenosti z různých míst autokempu. Tímto zároveň předcházíme možnému výskytu front, snižujeme čekací doby a zvyšujeme komfort a standard ubytování našich zákazníků.

Rekonstrukce stávajícího sociálního zázemí

Stávající sociální zázemí bylo vybudováno v 90. letech a je již značně opotřebované
a nevyhovuje standardům dnešní doby.

Díky programu Moravskoslezského kraje na podporu kempování jsme jej celé zrekonstruovali: nové obklady, dlažby, podlahové odpady, záchodové mísy, sprchové vany, zástěny, pisoáry, zrcadla a dveře. Rekonstrukce vede k bezpečnějšímu pohybu klientů, zlepšení komfortu a ke snížení poruchovosti.

Nové vybavení kuchyně a rozšíření pracovní plochy

V roce 2018 jsme poprvé svépomocí provedli větší investice do kuchyňského zázemí
 a zajistili tak zákazníkům prostor a místo pro přípravu či skladování svých jídel a potravin. Od té doby jsme zaznamenali, že k nám stále častěji přijíždění návštěvníci, kteří mají oblibu v přípravě vlastních pokrmů. ´

Proto jsme využili možnosti programu Moravskoslezského kraje a rozšířili tak současné zázemí a zmodernizovali jeho vybavení. Snažíme se tak vytvořit našim klientům pohodlné zázemí, abychom jejich pobyty u nás maximálně prodloužili.

Výlevka chemického WC a přívodu pitné vody pro karavany - Stellplatz

Pomocí dotačního titulu Moravskoslezského kraje jsme zřídili další místo - výlevku na chemické WC a přívod vody určené pro obytné vozy a přívěsy. Tímto jsme rozšířili naše služby, abychom zvýšili pohodlí našich klientů.

 

logoMSK jpg

Kde nás najdete?

Sportplex

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'52.1"N, 18°20'50.7"E

Kontakt na recepci

7:00-21:00